Supernáklaďák Den sv. Valentýna: Super náklaďák zachraňuje autíčka Město Aut - Animáky pro děti

Ad stats checker

Děkujeme! Podělte se svými přáteli!

Nelíbí sa vám video. Děkujeme za zpětnou vazbu!

Ad stats checker
Přidané by admin
34 Zobrazení
Staň se součástí Města Aut! Stáhni si aplikaci pro všechny malé fanoušky Města Aut! Můžeš hrát hry nebo se učit a vzdělávat. Sleduj nové epizody z Města Aut: http://smarturl.it/CarCityApps NEW! Nyní v prodeji nové produkty z Města Aut! Klikni na link a vyber si: http://smarturl.it/YT_CarCity_Teespring

Lily veze autíčka na den sv. Valentýna do parku. Kličkuje, aby se vyhnula kamenům na cestě a málem se zřítí z mostu. Karel se musí proměnit v super tyrák, aby zachránil Lily s autíčky.

Vítejte ve Městě Aut, vzrušujícím místě, kde žijí všechna možná auta a vozidla! Tahle automobilová metropole nikdy nespí a tak se její obyvatelé často ocitají v nesnázích. Naštěstí jsou vždy připraveni naši hrdinové: supernáklaďák Karel, odtahové auto Tom a autohlídka.
Super Město Aut je modernější a propracovanější pokračování předchozí série, která získala víc než milion dětských diváků po celém světě. Užijte si nové příběhy, které kladou důraz na to nejdůležitější - přátelství a spolupráci!

Supernáklaďák zachraňuje! Seznamte se se supernáklaďákem Karlem - superhrdinou, který chrání Město Aut. Vždy připravený přiskočit na pomoc a zachránit auto v nesnázi! Díky své superschopnosti se dokáže přeměnit na jakýkoliv typ vozidla. Ze superhasičského auta po superčlun. S sebou stále vozí své speciální nářadí - SN 3000, díky kterému dokáže vyřešit každý problém.
Kdykoliv má nějaké auto z Města Aut potíže, Karel se přemění na supernáklaďák. A jako supernáklaďák může být jakýmkoliv autem chce! Supersanitka, supersklápěč nebo superbagr?
S odvahou a vytrvalostí jde vyřešit úplně všechn! Kromě Karla ve Městě Aut potkáte také sanitku Amber, traktora Bena, bagr Ednu, monster trucka Marleyho a mnoho dalších aut!

Novinka! Dětský animák z Města Aut se supernáklaďákem Karlem! Autohlídkou! Odtahovým autem Tomem! A vláčkem Troyem! https://www.youtube.com/playlist?list=PLgFmDqLEBH62y4o62-6Dv-qoghdOEJJYn SUPER TRUCK IN CAR CITY ! Animáky s náklaďáky pro děti & Animáky s auty pro děti

#supernakladak #nakladakyprodeti #animaknakladaky
Kategorie
RC Auta

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo to okomentuje!
Ad stats checker