Supernáklaďák Co se to děje se zmrzlinovačem? Město Aut - Animák o náklaďácích pro dět

Ad stats checker

Děkujeme! Podělte se svými přáteli!

Nelíbí sa vám video. Děkujeme za zpětnou vazbu!

Ad stats checker
Přidané by admin
6 Zobrazení
Staň se součástí Města Aut! Stáhni si aplikaci pro všechny malé fanoušky Města Aut! Můžeš hrát hry nebo se učit a vzdělávat. Sleduj nové epizody z Města Aut: http://smarturl.it/CarCityApps NEW! Nyní v prodeji nové produkty z Města Aut! Klikni na link a vyber si: http://smarturl.it/YT_CarCity_Teespring

Carrie chystá občerstvení, když v tom se její přístroj na výrobu zmrzliny naprosto zblázní. Na pomoc musí přijet Supernáklaďák!

Vítejte ve Městě Aut, vzrušujícím místě, kde žijí všechna možná auta a vozidla! Tahle automobilová metropole nikdy nespí, a tak se její obyvatelé často ocitají v nesnázích. Naštěstí jsou vždy připraveni naši hrdinové: supernáklaďák Karel, odtahové auto Tom a autohlídka.
Super Město Aut je modernější a propracovanější pokračování předchozí série, která získala víc než milion dětských diváků po celém světě. Užijte si nové příběhy, které kladou důraz na to nejdůležitější - přátelství a spolupráci!

Supernáklaďák zachraňuje! Seznamte se se supernáklaďákem Karlem - superhrdinou, který chrání Město Aut. Vždy připravený přiskočit na pomoc a zachránit auto v nesnázi! Díky své superschopnosti se dokáže přeměnit na jakýkoliv typ vozidla. Ze superhasičského auta po superčlun. S sebou stále vozí své speciální nářadí - SN 3000, díky kterému dokáže vyřešit každý problém.
Kdykoliv má nějaké auto z Města Aut potíže, Karel se přemění na supernáklaďák. A jako supernáklaďák může být jakýmkoliv autem chce! Supersanitka, supersklápěč nebo superbagr?
S odvahou a vytrvalostí jde vyřešit úplně všechn! Kromě Karla ve Městě Aut potkáte také sanitku Amber, traktora Bena, bagr Ednu, monster trucka Marleyho a mnoho dalších aut!

Novinka! Dětský animák z Města Aut se supernáklaďákem Karlem, autohlídkou, odtahovým autem Tomem a vláčkem Troyem! https://www.youtube.com/playlist?list=PLgFmDqLEBH62y4o62-6Dv-qoghdOEJJYn SUPER TRUCK IN CAR CITY ! Animáky s náklaďáky pro děti & Animáky s auty pro děti

#supernakladak #nakladakyprodeti #animaknakladaky
Kategorie
RC Letadla

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo to okomentuje!
Ad stats checker