Featured

RC tank Torro T34/85, Metal Profi edice - recenze (RCKING)

Vďaka! Podeľte sa so svojimi priateľmi!

Nepáči sa vám video. Vďaka za spätnú väzbu!

Pridané by admin
502 Zobrazení
Česká video recenze RC modelu tanku Torro T34/85 ve verzi Metal Profi
http://www.rcking.eu/cs/tanky-torro/78535-rc-tank-116-torro-t3485-24ghz-ir-strely-kour-zvuk-metal-profi-edice-zelana.html


RC tank
Torro T34/85, 1:16, 2.4 GHz, IR střely, Profi edice, Green
Špičkově sestrojený a vybavený RC model ruského tanku T34/85 od firmy Torro v měřítku 1:16 věrně simuluje většinu funkcí skutečného tanku včetně zvukových a kouřových efektů. Je vybaven realistickým podvozkem s funkčními pásy, hnacími, pojezdovými a napínacími koly, které umožňují jízdu vpřed, vzad, zatáčení vlevo a vpravo. Nechybí ryze tanková "vychytávka" - otáčení na místě pomocí protiběžného pohybu pásů. Dálkově je ovládáno i otáčení věže a náměr kanónu (spouštění a zvedání hlavně). Model je vybaven infračerveným bojovým systémem a dodává se v dřevěné bedně. Doba jízdy s plně nabitou baterií je cca 60 minut v závislosti na použití kouřového modulu a způsobu jízdy.

Model se z 90% skládá z vysoce kvalitních kovových dílů, které jsou vyrobeny z materiálů jako je zinek, hliník nebo mosaz (hlaveň, hnací, pojezdová a napínací kola, torzní ramena, kovové pásy, kovová spodní vana, kovová převodovka, kovová věž, poklopy, doplňky, výfukový systém atd.). Tank je vybaven vylepšenými motory pro plynulejší chod a větší výkon a novými reproduktory pro věrohodnější zvuk motoru, střelby z kulometu a kanónu.

K ovládání modelu slouží vysílač na frekvenci 2.4 GHz. Pravou pákou ovládáte pohyb tanku vpřed, vzad a do stran, levou pákou pak otáčení věže, pohyb kanónu a střelbu z kanónu. Dva přepínače na vysílači slouží pro nastartování a vypnutí motoru (levý přepínač) a pro imitaci zvuku střelby z kulometu (pravý přepínač).

Model je určen k jízdě v místnosti a venku na pevném suchém povrchu, v žádném případě s ním nejezděte ve vodě, v kalužích, blátě, písku, ve vysoké trávě,na veřejných komunikacích a jiných místech (např. parkoviště) s automobilovým provozem. Nevhodným povrchem jsou také vysoké "chlupaté" koberce.

T34/85 určitě potěší nejenom náročné modeláře, ale je to také velmi pěkný model pro sběratele.
Kategórie
RC Auta

Napíšte svoj komentár

Komentáre

Buďte prvý komentátor!