Jak vidí naši zákazníci traktory ZETOR? - JEDNOU ZETORÁK NAVŽDY ZETORÁK

Vďaka! Podeľte sa so svojimi priateľmi!

Nepáči sa vám video. Vďaka za spätnú väzbu!

Pridané by admin
13 Zobrazení
1) Jak vidí traktory ZETOR pan Michal?
Jak jste se dostal k ZETORU?
Od malinka. Sotva jsem se narodil, už jsem seděl v traktoru.

A co pro vás znamená ZETOR?
Je to česká značka, srdcovka. ZETOR jsem si vybral, protože jsem k tomu měl sklony, protože děda jezdil dlouho se Zetůrkem, takže nějako jsem k tomu přišel aniž bych o tom teď věděl.

Dokážete si představit, že byste měl i jinou značku?
No jezdil jsem i s jinejma značkama, ale řeknu vám, že jako prostě člověk si nevybere. Hrká to tak jako tak, ale Zetor je jednoduchý, spolehlivý a můžu si tam cokoliv opravit sám.

Proč jste začal jezdit se ZETOREM?
Děda nás hlavně všechno naučil, to byl člověk, kterej se ZETOREM žil od mlada. Ten jezdil s jakýmkoliv ZETOREM, který opustil brány ZETORU Brno. Láska k ZETORU se dědí. Je to česká srdcovka. U nás tady na kopci ZETOR vždycky bude a nehodláme to měnit za jinou značku.

2)Jak vidí traktory ZETOR pan Vojta?

Zkoušel jste někdy i jiný traktor než ZETOR?
Ne, ne. Nikdy jsme jiný neměli. Začínali jsme s tou 40, a tak nějak postupně jsme nakupovali další a další. Ten ZETOR je pro nás dostupnej, všechno si na něm opravíme sami, dokážeme s ním udělat všechno, co potřebujem, není důvod kupovat nějakou další cizí techniku.

Kdy jste začal se ZETOREM jezdit?
Skoro když jsem se narodil, tak mě taťka bral s sebou do traktoru, to jsme měli právě tu 4011 a myslím, že zhruba ve 4 letech jsem mu začal na klíně točit volantem a zhruba v 6 letech mě učil jezdit sám, řadit, po louce obracet, nahrabovat seno a takový další věci. A pak v 17 letech jsem si hned udělal papíry, abych mohl naplno jezdit s traktorem.

Viděl jste nové modely ZETORU?
Jo, určitě. Určitě co se v médiích objevuje nebo na internetu nebo v zemědělství, když něco vyjde, tak si to člověk rád přečte, aby zjistil, co bude novýho a co se chystá.

A kam si myslíte, že firma ZETOR směřuje?
Tak já myslím, že firma ZETOR má svůj směr danej, že teď se snaží modernizovat interiér vevnitř traktoru a tak, to se mi strašně líbí v těch nových FORTERRÁCH, jaký jsou ovládací prvky a komponenty. To je pěkný. To se mě líbí.

A vaše první vzpomínka na ZETOR?
No, tak moje první vzpomínka na Zetor tím, že jsme byl takhle od malinka. Takže to mám tak, že jsem se narodil a ten traktor tady byl. Takže nemůžu říct první vzpomínku na ZETOR. Ten traktor tady prostě byl, je a bude.

Zkoušel jste třeba i jiné traktory?
Tak samozřejmě, když jsem šel třeba na brigádu, tak jsem jezdil s jinejma traktorama cizí značky, ale doma asi rozhodně jinej traktor než ZETOR nebude. ZETOR je česká značka, my jsme český zemědělci, takže my budem podporovat svýho výrobce.

Více na: https://www.zetor.cz/zetor-world/vase-pribehy

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. je výrobcem traktorů ZETOR, se kterými se zákazníci po celém světě setkávají již více jak 70 let. Portfolio značky je tvořeno šesti modelovými řadami traktorů o výkonech od 40 do 170 koní, jde o UTILIX, HORTUS, MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL. Ve vlastním výrobním a vývojovém centru v Brně v České republice pokračují práce na rozšíření modelových řad s vyššími výkony a probíhá zde také inovace a modernizace stávajících produktů. Společnost dále vyvíjí a vyrábí motory, převodovky a traktorové komponenty.

Více na: https://www.zetor.cz/
Kategórie
RC Auta

Napíšte svoj komentár

Komentáre

Buďte prvý komentátor!