Beamng Drive - Aircraft Crashes #4, Me262 (plane crashes)

Vďaka! Podeľte sa so svojimi priateľmi!

Nepáči sa vám video. Vďaka za spätnú väzbu!

Pridané by admin
151 Zobrazení
Aircraft Crashes #3, Me262 (plane crashes) in beamng drive. Subscribe to my channel: https://goo.gl/jHvMdv.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mods used:
1) DJPLOPPER MEGA PACK MOD - https://www.beamng.com/resources/djplopper-mega-pack-mod.451/
2) Beam Mountains (map) - https://www.beamng.com/threads/beam-mountains-name-suggestions-and-testers-needed.36704/
3) Farming pack - v3.0 - https://www.beamng.com/threads/farming-pack-v3-0.29159/
4) Minecraft map - https://www.beamng.com/threads/minecraft-map-remake.34895/
5) Plane Cessna L-19 / O-1 Bird Dog - https://www.beamng.com/threads/cessna-l-19-o-1-bird-dog.37186/page-2#post-557204
6) Javielucho Mad Mod - https://www.beamng.com/resources/javielucho-mad-mod.1395/
7) Whalefred's Wooly World Map - https://www.beamng.com/resources/whalefreds-wooly-world.1978/
8) RG R/C Pack - https://www.beamng.com/resources/rg-r-c-pack.745/
9) Nissan Skyline GT-R (R32) Rocket Bunny - https://www.worldofmods.com/beamng/cars/27020-nissan-skyline-gt-r-r32-rocket-bunny.html
10) BKL Car Crushing Facility - https://www.beamng.com/threads/bkl-car-crushing-facility.21187/
11) D-Series Deployable Pontoons - https://www.beamng.com/resources/d-series-deployable-pontoons.2451/
12) Stiggy - https://www.beamng.com/resources/stiggy.2537/
13) Avro Arrow (plane) - https://www.beamng.com/threads/avro-arrow.43282/#post-654077
14) Me262 (plane) - https://www.beamng.com/threads/me262.43667/#post-659977
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Watch more videos:
1) Saw death machines in beamng drive - https://goo.gl/kyScyV
2) Destroying cars - https://goo.gl/Z7bLz8
3) Beamng drive death falls - https://goo.gl/tcql4u
4) Car crusher - https://goo.gl/8YQLlp
5) Wrecks Cars - https://goo.gl/IGKQGc
6) Suspension - https://goo.gl/tiwdnZ
------------------------------------------------------------------
Music used:
1) Raven & Kreyn - So Happy [NCS Official Video]
2) Unknown Brain - Inspiration (feat. Aviella) [NCS Release]
Kategórie
Off road

Napíšte svoj komentár

Komentáre

Buďte prvý komentátor!